KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612259
nr 1261 2259
Thor Hellström
(1894-1894), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad -41. Olja på pannå, 30x40 cm
Thor Hellström, svensk bildkonstnär född 1894, död 1894 .
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:17:17
12/6 19:23:55
Thor Hellström
Läs mer om Thor Hellström